Regulamin serwisu

 

1. Cel serwisu

Portal (www.galeria-wesele.pl)  umożliwia tworzenie i utrzymanie stron Par Młodych,  które są spersonalizowanymi stronami weselnymi. Strony zawieraja treści wpisane przez Pary Młode, natomiast portal udostępnia mechanizmy pozwalające na szybkie i wygodne tworzenie tych stron.
 

2. Zakładanie strony

Użytkownik jest zobowiązany do podania prawdziwych i aktualnych danych podczas rejestracji. Pary Młode zobowiązują się wykorzystywać stronę weselną zgodnie z jej przeznaczeniem tj. do przekazywania informacji ściśle związanych z jego ślubem i wszystkim co tym jest związane. Zabrania się zamieszczania i publikowania na stronie treści niezgodnych z polskim prawem i/lub uznanych ogólnie za obraźliwe. Ponadto zabrania się zamieszczenia na stronie reklam oraz wszelkich innych materiałów promocyjnych. Zabrania się także zamieszczenia na stronie materiałów, do których uczestnik nie posiada praw autorskich. Redakcja portalu ma prawo do zamieszczania własnych reklam i materiałów informacyjnych na stronach ślubnych.

Strony ślubne są utrzymywane w Internecie przez 18 miesięcy od dnia założenia.


3. Płatności i pakiety

Wybrane pakiety usług (możliwości jakie udostepnia serwis) są darmowe. W przypadku rozszerzenia pakietów należy dokonać stosownej opłaty zgodnej z cennikiem.

Dostepne pakiety (ważne w dniu czytania regulaminu):

  • Bronze - koszt 0 zł 
  • Silver - koszt 0 zł 
  • Gold - koszt 85 zł

Funkcjonalność pakietów:

  • Bronze – opcje: O nas słów kilka, Tak się poznaliśmy, Co, gdzie kiedy,  Księga gości
  • Silver – j.w. + My, rodzina goście + Lista prezentów + Galeria
  • Gold – j.w + film + Strona na 3 lata

Uwaga: do końca 2010 roku w ramach promocji użytkownicy portali www.fotograf-wesele.pl i www.filmy-wesele.pl moga korzystać z wszystkich pakietów bez opłat.
 

4. Linki

Zabrania się zamieszczania na stronie uczestnika linków do stron o treściach niezgodnych z polskim prawem. Zabrania się także tworzenia tzw. farm linków.
 

5. Gwarancja

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie serwisu www.galeria-wesele.pl oraz stron Par Młodych wynikające z przyczyn niezależnych. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności w przypadku utraty danych z przyczyn niezależnych. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki nieautoryzowanego dostępu do stron uczestników oraz za problemy powstałe w wyniku działania osób trzecich.
 

6. Własność i prawa autorskie

Uczestnik zgadza się, że jego strona weselna pozostaje własnością serwisu. Materiały zamieszczone na stronie uczestnika są jego własnością i nie będą bez jego zgody modyfikowane. Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji niezmienionych fragmentów treści oraz zdjęć uczestników na stronie serwisu  oraz w innych materiałach tworzonych w celach marketingowo – informacyjnych bez zgody autora.
 

7. Oświadczenie użytkownika

Użytkownik zakładający stronę w serwisie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem, zgadza się z wszystkimi punktami i zobowiązuje się do ich przestrzegania. W przypadku złamania regulaminu, redakcja ma prawo zablokować konto bez jakiejkolwiek refundacji poniesionych przez użytkownika kosztów.

Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia całej zawartości strony uczestnika w przypadku istotnego naruszenia zasad regulaminu. Szukaj galerii i stron par młodych

Data ślubu: wybierz
Miasto:
Słowa kluczowe:
Szukaj fotografa:
Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Szukaj kamerzysty:
Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz


muzyka-wesele.pl


Lubimy te słowa:
strony ślubne, strona ślubna, darmowe strony ślubne, tworzenie stron ślubnych, galeria śluba, galeria wesele, strona weselna, strony weselne, strony para młoda, galeria ślubna, zdjęcia ślubne, filmy ślubne
słowa kluczowe: Regulamin
o serwisie    |    regulamin    |    współpraca    |    kontakt
Copyright ©2009 galeria-wesele.pl
created by wizja.net
Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione.